KONFERENCJA TRYLOVEME NAILS SHOW 🩷 10.08.2024 SZCZECIN – SPRAWDŹ!
LAKIERY HYBRYDOWE

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór lakierów hybrydowych przeznaczonych do stylizacji paznokci. Oferowane przez nas lakiery to produkty o innowacyjnej formule, bezpiecznej dla płytki paznokcia, która gwarantuje mocną pigmentację oraz estetyczny wygląd nawet przez kilka tygodni. Cieszące się dużą popularnością lakiery hybrydowe to produkty łączące w sobie cechy tradycyjnych lakierów oraz żelu. Konieczne jest ich utwardzenie w lampie UV/LED.

Stylizację hybrydową należy rozpocząć od przygotowania płytki paznokcia i nałożenia bazy hybrydowej. Zaaplikowany lakier hybrydowy należy zabezpieczyć za pomocą topu. W ten sposób wykonany manicure będzie trwały i wyróżniał się pięknym wyglądem.

 

Lakiery hybrydowe na jedną warstwę

Nasza marka proponuje lakiery hybrydowe na jedną warstwę ONE LAYER. Jest to niewątpliwy hit i bestseller w naszej ofercie. Opracowaliśmy technologię, która pozwala na użycie jedynie jednej warstwy i otrzymanie odpowiedniej, satysfakcjonującej pigmentacji niezależenie od wybranego koloru. Na uwagę zasługuje również wygodny w użyciu wachlarzowy pędzelek, który nie powoduje smug. Dzięki temu wykonanie stylizacji hybrydowej jest niezwykle proste i szybkie.

Proponowane produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej – od beżu, szarości i różu, przez czerwień, zieleń, żółć aż po czerń. Z oferty zadowolone będą zarówno zwolenniczki klasyki, jak i miłośniczki szaleństwa. Nasze produkty znajdziesz w profesjonalnych salonach kosmetycznych oraz w domowych, hobbystycznych pracowniach manicure.
Koniecznie sprawdź naszą ofertę lakierów hybrydowych oraz preparatów pomocniczych.

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu

Uzyskaj dostęp do najnowszych informacji oraz kuponów rabatowych ❤️