KONFERENCJA TRYLOVEME NAILS SHOW 🩷 10.08.2024 SZCZECIN – SPRAWDŹ!
Bazy hybrydowe

Oferujemy bazy hybrydowe, czyli produkty, które nakłada się bezpośrednio na płytkę paznokcia lub po zastosowaniu primera. Baza stanowi fundament całej stylizacji paznokcia, wpływa na dobra przyczepność lakieru. Baza hybrydowa to również warstwa łącząca płytkę paznokcia z wybranym lakierem hybrydowym.

W naszej ofercie dostępna jest kauczukowa baza hybrydowa, czyli baza o zwiększonej gęstości w porównaniu do tradycyjnego preparatu. Baza kauczukowa umożliwia łatwe wyrównanie płytki paznokcia. Nałożenie jednej warstwy wystarczy, aby uzupełnić nierówności i ewentualne uszkodzenia. Nasze bazy hybrydowe są trwałą podstawą całej stylizacji paznokcia i wpływają na jego estetyczny wygląd przez dłuższy czas.

 

Jak nakłada się bazę hybrydową?

Wiele klientek zastanawia się, jak prawidłowo nałożyć bazę hybrydową, aby stylizacja była trwała i cieszyła oko przez długi czas. Warto pamiętać, że na samym początku należy zająć się odpowiednim przygotowaniem płytki paznokcia. Przygotowanie zakłada opracowanie kształtu paznokcia, zmatowienie płytki, odsunięcia i usunięcie skórek. W ten sposób gotową płytkę odtłuszczamy, pokrywamy primerem lub od razu przechodzimy do aplikacji bazy hybrydowej.

W przypadku naszej bazy kauczukowej wystarczy nałożyć jedną warstwę, a następnie utwardzić ją w lampie. Dzięki swojej gęstej konsystencji baza nie spływa na skórki, a całość wygląda estetycznie. Kolejny krok to nałożenie wybranego lakieru oraz zaaplikowanie topu, np. dostępnego w naszej ofercie topu hybrydowego milky. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu oraz zapraszamy do składania zamówień.

Wyświetlanie jednego wyniku

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu

Uzyskaj dostęp do najnowszych informacji oraz kuponów rabatowych ❤️