KONFERENCJA TRYLOVEME NAILS SHOW 🩷 10.08.2024 SZCZECIN – SPRAWDŹ!
PREPARATY POMOCNICZE

Znajdziesz u nas preparaty pomocnicze, bez których nie obejdzie się profesjonalna stylizacja hybrydowa i żelowa. Jeśli chcesz, aby Twój manicure był estetyczny i doskonale się prezentował nawet przez kilka tygodni, koniecznie zaopatrz się w odpowiednie produkty. Proponujemy m.in. dehydrator potrzebny do odtłuszczenia płytki paznokcia i usunięcia zabrudzeń. Do trwałej stylizacji potrzebny jest również primer, który odpowiada za lepszą przyczepność produktów do płytki paznokcia. W naszej ofercie dostępny jest primer kwasowy oraz bezkwasowy.

Preparaty pomocnicze to również bazy i topy, które utwardza się w lampie UV/LED. Baza stanowi podstawę do kolejnych warstw stylizacji, top jest ostatnią, ochronną powłoką. Do wykonania pięknego manicure potrzebny jest także preparat do usuwania skórek. Oferujemy skin remover, który zmiękcza suche i twarde skórki.

 

Kiedy używać preparatów pomocniczych?

Aplikacja naszych preparatów pomocniczych jest niezwykle prosta i szybka. Warto jednak pamiętać o odpowiedniej kolejności wykonywanych czynności. Stosowanie produktów pomocniczych powinno wygląd następująco:

  1. Przygotowanie płytki paznokcia i usunięcie skórek przy pomocy skin remover.
  2. Odtłuszczenie płytki przy pomocy dehydratora.
  3. Nałożenie primera kwasowego lub bezkwasowego.
  4. Nałożenie bazy.
  5. Nałożenie jednej lub dwóch warstw lakieru.
  6. Aplikacja topu.
  7. Natłuszczenie skórek oliwką.

Zastosowanie wszystkich tych preparatów i postepowanie zgodnie z kolejnością pozwoli na utrzymanie estetycznego wyglądu paznokci przez długi czas. Zachęcamy do skorzystania z naszej aktualnej oferty.

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu

Uzyskaj dostęp do najnowszych informacji oraz kuponów rabatowych ❤️