KONFERENCJA TRYLOVEME NAILS SHOW 🩷 10.08.2024 SZCZECIN – SPRAWDŹ!
Topy hybrydowe

Proponujemy milky top hybrydowy, który będzie odpowiednią ochroną dla Twojego manicure. Jest to uniwersalny top, który możesz zastosować do wszystkich stylizacji paznokci. Ze względu na swoje mleczne, kremowe wykończenie jest szczególnie polecany do stylizacji typu frech oraz baby bommer. Zastosowanie milky topu hybrydowego wpłynie na jeszcze lepszą trwałość manicure oraz jego odporność na odpryśnięcia lub inne uszkodzenia. Top utwardzony w lampie to doskonałe wykończenie każdej stylizacji hybrydowej.
 
Matowy top hybrydowy
W ofercie dostępny jest również matowy top hybrydowy. To doskonały produkt dla wszystkich miłośniczek aksamitnego, matowego wykończenia. Nasze topy odpowiednią zabezpieczają zarówno stylizacje z żelem do paznokci, jak i hybrydowe. Oferowane produkty są łatwe w aplikacji dzięki precyzyjnemu pędzelkowi oraz nie pozostawiają smug na płytce paznokcia. Warstwa topu hybrydowego przedłuża trwałość manicure nawet do kilku tygodni.
 
Top hybrydowy bez przemywania
Dużym zainteresowaniem cieszy się top hybrydowy bez przemywania. Produkt NO WIPE nie posiada warstwy dyspersyjnej, dzięki czemu nie jest konieczne przemywanie go cleanerem. Proponowany top jest przezroczysty, co oznacza, że nie zmienia on koloru lakieru hybrydowego i co ważne, nie żółknie. Idealnie błyszcząca powłoka chroni płytkę przed uszkodzeniami, niweluje smugi oraz daje długotrwały efekt. Jego formuła powoduje, że nie spływa na skórki.
Wypróbuj nasze produkty do stylizacji hybrydowych i ciesz się pięknym wyglądem paznokci przez długi czas. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu

Uzyskaj dostęp do najnowszych informacji oraz kuponów rabatowych ❤️