KONFERENCJA TRYLOVEME NAILS SHOW 🩷 10.08.2024 SZCZECIN – SPRAWDŹ!
Żele do paznokci

Oferujemy żele do paznokci, czyli produkty przeznaczone do budowy paznokcia i stworzenia tzw. podstawy do dalszej stylizacji. Dostępne w naszej ofercie żele budujące pełnią funkcję nie tylko modelowania płytki, ale również jej przedłużenia i wzmocnienia. Proponujemy produkty łatwe w aplikacji, dzięki którym manicure żelowy staje się czystą przyjemnością.
Zamówisz u nas preparaty pomocnicze potrzebne do wykonania stylizacji żelowej oraz żele budujące w kolorze: delikatnego beżu, ciepłego beżu, brzoskwini, różu z drobinkami, różu bez drobinek oraz naturalnym. Są to żele do paznokci, które nie uczulają i są bezpieczne dla płytek paznokciowych. Stosowane są w zarówno przez profesjonalne stylistki, jak i początkujące osoby wykonujące manicure w domu.

 

Żele samopoziomujące

Jeśli marzysz o łatwej i szybkiej stylizacji paznokcia, wybierz żele samopoziomujące. Produkty te doskonale kamuflują niedoskonałości płytki i pozwalają uzyskać równą, estetyczną warstwę. Żelem tym nie tylko wyrównasz płytkę, ale również przedłużysz paznokieć. Konsystencja żelu ułatwia wykonanie manicure i sprawia, że produkt nie spływa na skórki.

 

Żel z tiksotropią

Nasze żele z tiksotropią to absolutna nowość na rynku. Produkty z tzw. pamięcią cieczy charakteryzują się gęstą konsystencją, łatwością rozprowadzania oraz wszechstronnością zastosowania. Żele te stosowane są zarówno do stylizacji na tipsie, jak i na formie. Żel z tiksotropią pozwala na precyzyjne kontrolowanie ruchów podczas jego aplikacji na paznokieć. Jesteśmy przekonani, że już niedługo te nowoczesne żele będą dostępne w każdym salonie kosmetycznym.

Sprawdź nasze żele budujące do paznokci i wykonuj profesjonalne stylizacje.

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu

Uzyskaj dostęp do najnowszych informacji oraz kuponów rabatowych ❤️